Os 7327 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Planá u Mariánských Lázní | 16.14 | 2/2 | |||
Brod nad Tichou | 16.18 | 16.18 | 1/1 | ||
Pavlovice | 16.22 | 16.23 | 1/1 | ||
Ošelín | 16.29 | 16.29 | 1/1 | ||
Svojšín | 16.35 | 16.38 | 1/3 | ||
Milíkov | 16.42 | 16.43 | 2/2 | ||
Stříbro | 16.47 | 16.48 | 2/3 | ||
Vranov u Stříbra | 16.52 | 16.52 | 2 | ||
Sulislav | 16.54 | 16.54 | |||
Pňovany | 16.58 | 16.59 | 1/1 | ||
Pňovany zastávka | 17.02 | 17.02 | |||
Plešnice | 17.05 | 17.05 | |||
Kozolupy | 17.10 | 17.10 | 2 | ||
Vochov | 17.13 | 17.13 | |||
Plzeň-Křimice | 17.15 | 17.16 | 2 | ||
Plzeň-Zadní Skvrňany | 17.18 | 17.18 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 17.21 | 17.21 | I | ||
Plzeň hlavní nádraží | 17.26 | 17.32 | 2z | ||
Plzeň-Doubravka | 17.36 | 17.36 | |||
Chrást u Plzně | 17.43 | 17.44 | 1/3 | ||
Dýšina-Horomyslice | 17.47 | 17.47 | |||
Ejpovice | 17.49 | 17.50 | |||
Klabava | 17.52 | 17.52 | |||
Rokycany | 17.56 | 17.58 | 3 | ||
Svojkovice | 18.02 | 18.02 | |||
Holoubkov | 18.05 | 18.06 | 2 | ||
Mýto | 18.08 | 18.09 | |||
Kařízek | 18.11 | 18.12 | 2 | ||
Kařez | 18.14 | 18.15 | |||
Cerhovice | 18.19 | 18.19 | |||
Hořovice | 18.23 | 18.24 | 2 | ||
Praskolesy | 18.27 | 18.28 | |||
Stašov | 18.30 | 18.31 | |||
Zdice | 18.34 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci