Os 7021 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdt279 + BDs450 + 2xBdt279 + BDs450 + Bdt279 + 242 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 12.39 | 2 | |||
Tršnice | 12.45 | 12.46 | 2 | ||
Nebanice | 12.51 | 12.52 | |||
Kynšperk nad Ohří | 12.55 | 12.56 | 3 | ||
Dasnice | 13.01 | 13.02 | 5 | ||
Hlavno | 13.06 | 13.07 | |||
Citice | 13.09 | 13.09 | 2 | ||
Sokolov | 13.13 | 13.15 | 2 | ||
Královské Poříčí | 13.18 | 13.18 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 13.24 | 13.26 | 2 | ||
Chodov | 13.30 | 13.31 | 4 | ||
Karlovy Vary-Dvory | 13.36 | 13.37 | 1 | ||
Karlovy Vary | 13.42 | 1a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster