Os 6944 | |
Řazení vlaku: 162 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Roudnice nad Labem | 5.38 | 2 | |||
Hrobce | 5.41 | 5.42 | 1/2 | ||
Hrdly | 5.46 | 5.46 | |||
Bohušovice nad Ohří | 5.48 | 5.49 | 1/3 | ||
Nové Kopisty | 5.51 | 5.51 | |||
Lukavec | 5.53 | 5.54 | |||
Lovosice | 5.56 | 5.58 | 2 | ||
Lovosice město | 5.59 | 6.00 | |||
Malé Žernoseky | 6.02 | 6.03 | |||
Litochovice nad Labem | 6.05 | 6.06 | |||
Prackovice nad Labem | 6.08 | 6.08 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 6.11 | 6.12 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 6.20 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia