Os 6662 | |
Řazení vlaku: 843 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 20.41 | 4 | |||
Děčín východ | 20.45 | 20.46 | 3 | ||
Březiny u Děčína | 20.49 | 20.49 | |||
Malá Veleň | 20.52 | 20.52 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 20.57 | 20.58 | 3 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 21.02 | 21.03 | 2 | ||
Starý Šachov | 21.07 | 21.07 | |||
Žandov | 21.09 | 21.09 | |||
Horní Police | 21.10 | 21.11 | 2 | ||
Stružnice | 21.15 | 21.15 | 2 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | 21.22 | 21.22 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 21.26 | 21.41 | 1/3 | ||
Česká Lípa střelnice | 21.44 | 21.44 | |||
Skalice u České Lípy | 21.50 | 21.50 | |||
Nový Bor | 21.56 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök