Os 6242 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 20.04 | 2 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 20.07 | 20.08 | 3 | ||
Pardubice-Semtín | 20.10 | 20.10 | |||
Stéblová | 20.14 | 20.16 | 1 | ||
Čeperka | 20.18 | 20.19 | |||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 20.22 | 20.24 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 20.29 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci