Os 6207 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 11.03 | 4 | |||
Semonice | 11.05 | 11.05 | |||
Černožice | 11.07 | 11.08 | |||
Smiřice | 11.10 | 11.12 | 2 | ||
Předměřice nad Labem | 11.17 | 11.18 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 11.23 | 11.30 | 2 | ||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 11.34 | 11.35 | 3 | ||
Čeperka | 11.38 | 11.39 | |||
Stéblová | 11.42 | 11.46 | 1 | ||
Pardubice-Semtín | 11.50 | 11.50 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 11.52 | 11.53 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 11.56 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci