Os 5915 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdmteeo294 + BDsee454 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 18.23 | 4 | |||
Hlízov | 18.29 | 18.30 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 18.33 | 18.34 | 2/1 | ||
Církvice | 18.36 | 18.36 | |||
Třebešice | 18.38 | 18.38 | |||
Čáslav | 18.43 | 18.44 | 2 | ||
Horky u Čáslavi | 18.50 | 18.50 | |||
Golčův Jeníkov | 18.54 | 18.55 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 18.58 | 18.59 | |||
Vlkaneč | 19.06 | 19.07 | 3 | ||
Nová Ves u Leštiny | 19.10 | 19.11 | |||
Leština u Světlé | 19.15 | 19.16 | 3 | ||
Sázavka | 19.20 | 19.21 | |||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 19.26 | 19.26 | |||
Světlá nad Sázavou | 19.29 | 19.30 | 6 | ||
Pohleď | 19.34 | 19.34 | |||
Okrouhlice | 19.38 | 19.39 | 3 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | 19.43 | 19.44 | |||
Havlíčkův Brod | 19.49 | 20.12 | 3 | ||
Pohledští Dvořáci | 20.16 | 20.17 | |||
Pohled | 20.20 | 20.21 | 2/1 | ||
Stříbrné Hory | 20.23 | 20.23 | |||
Přibyslav zastávka | 20.26 | 20.27 | |||
Přibyslav | 20.29 | 20.29 | 2/1 | ||
Ronov nad Sázavou | 20.31 | 20.32 | |||
Nížkov | 20.34 | 20.34 | |||
Sázava u Žďáru | 20.38 | 20.39 | 1/1 | ||
Hamry nad Sázavou | 20.42 | 20.42 | |||
Žďár nad Sázavou | 20.46 | 3/5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci