Os 5821 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 10.55 | I./1 | |||
Praha-Vysočany | 11.02 | 11.03 | 1 | ||
Praha-Horní Počernice | 11.11 | 11.11 | 1/3 | ||
Zeleneč | 11.15 | 11.15 | |||
Mstětice | 11.18 | 11.18 | |||
Čelákovice | 11.23 | 11.24 | 5 | ||
Čelákovice-Jiřina | 11.26 | 11.26 | |||
Lysá nad Labem | 11.32 | 11.41 | 2 | ||
Ostrá | 11.44 | 11.44 | |||
Stratov | 11.46 | 11.46 | |||
Kostomlaty nad Labem | 11.50 | 11.50 | 3 | ||
Kamenné Zboží | 11.53 | 11.53 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 11.58 | 12.01 | 1 | ||
Velké Zboží | 12.06 | 12.06 | |||
Poděbrady | 12.09 | 12.10 | 1/2 | ||
Libice nad Cidlinou | 12.14 | 12.15 | 3 | ||
Velký Osek | 12.17 | 12.18 | 3 | ||
Veltruby | 12.21 | 12.21 | |||
Kolín-Zálabí | 12.25 | 12.25 | |||
Kolín | 12.28 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia