Os 5717 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Městec Králové | 16.05 | 3 | |||
Běrunice | 16.10 | 16.10 | |||
Slibovice | 16.13 | 16.13 | |||
Lovčice obec | 16.16 | 16.16 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 16.24 | 16.32 | |||
Luková | 16.36 | 16.36 | |||
Zachrašťany | 16.39 | 16.39 | |||
Nový Bydžov | 16.43 | 16.43 | |||
Skřivany | 16.47 | 16.47 | |||
Smidary | 16.50 | 16.50 | 3 | ||
Ohnišťany | 16.55 | 16.55 | |||
Ostroměř | 17.00 | 17.00 | 4 | ||
Šárovcova Lhota | 17.07 | 17.07 | |||
Lázně Bělohrad | 17.10 | 17.11 | 2 | ||
Horní Nová Ves | 17.14 | 17.14 | |||
Nová Paka | 17.22 | 17.23 | 2 | ||
Nová Paka město | 17.25 | 17.25 | |||
Stará Paka | 17.29 | Chlumecké 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci