Os 5228 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 16.34 | 3 | |||
Hradec Králové-Kukleny | 16.36 | 16.36 | |||
Praskačka | 16.42 | 16.46 | |||
Lhota pod Libčany | 16.49 | 16.49 | |||
Dobřenice | 16.52 | 16.53 | |||
Kratonohy | 16.57 | 16.57 | |||
Káranice | 17.00 | 17.01 | 3 | ||
Nové Město nad Cidlinou | 17.05 | 17.06 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 17.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök