Os 5107 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 19.21 | 2/4 | |||
Náchod zastávka | 19.23 | 19.24 | |||
Václavice | 19.29 | 19.35 | 1 | ||
Nové Město nad Metují | 19.40 | 19.43 | 1 | ||
Černčice | 19.47 | 19.47 | |||
Bohuslavice nad Metují | 19.49 | 19.50 | 1 | ||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 19.53 | 19.53 | |||
Pohoří | 19.57 | 19.57 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 19.59 | 20.00 | 3 | ||
Očelice | 20.05 | 20.05 | |||
Bolehošť | 20.08 | 20.09 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 20.17 | 20.34 | 2 | ||
Žďár nad Orlicí | 20.38 | 20.38 | |||
Borohrádek | 20.41 | 20.42 | |||
Čermná nad Orlicí | 20.46 | 20.47 | 2 | ||
Plchůvky | 20.50 | 20.50 | |||
Choceň | 20.58 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia