Os 5083 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přelouč | 22.24 | 1/2 | |||
Valy u Přelouče | 22.27 | 22.27 | |||
Pardubice-Opočínek | 22.31 | 22.31 | |||
Pardubice-Svítkov | 22.35 | 22.35 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 22.39 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci