Os 5008 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 14.25 | 4 | |||
Dlouhá Třebová | 14.30 | 14.30 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 14.34 | 14.34 | |||
Ústí nad Orlicí | 14.37 | 14.38 | letohradské/2 | ||
Brandýs nad Orlicí | 14.47 | 14.47 | |||
Choceň | 14.52 | 15.03 | 2 | ||
Uhersko | 15.13 | 15.13 | 2 | ||
Moravany | 15.17 | 15.18 | 2 | ||
Pardubice-Pardubičky | 15.25 | 15.25 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 15.29 | 15.31 | 3 | ||
Pardubice-Svítkov | 15.33 | 15.34 | |||
Pardubice-Opočínek | 15.37 | 15.37 | |||
Valy u Přelouče | 15.40 | 15.41 | |||
Přelouč | 15.44 | 15.54 | 2 | ||
Řečany nad Labem | 15.59 | 15.59 | 1/2 | ||
Chvaletice | 16.03 | 16.03 | |||
Kojice | 16.05 | 16.05 | |||
Týnec nad Labem | 16.08 | 16.09 | |||
Záboří nad Labem | 16.10 | 16.11 | 2 | ||
Starý Kolín | 16.14 | 16.15 | |||
Kolín dílny | 16.18 | 16.19 | |||
Kolín | 16.22 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster