Os 5003 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 5.02 | 2 | |||
Kolín dílny | 5.04 | 5.04 | |||
Starý Kolín | 5.08 | 5.08 | |||
Záboří nad Labem | 5.12 | 5.16 | 1/3 | ||
Týnec nad Labem | 5.17 | 5.18 | |||
Kojice | 5.20 | 5.20 | |||
Chvaletice | 5.22 | 5.23 | |||
Řečany nad Labem | 5.27 | 5.32 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 5.35 | 5.35 | |||
Přelouč | 5.39 | 5.40 | 1/3 | ||
Valy u Přelouče | 5.43 | 5.43 | |||
Pardubice-Opočínek | 5.46 | 5.47 | |||
Pardubice-Svítkov | 5.50 | 5.50 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 5.53 | 6.05 | 4 | ||
Pardubice-Pardubičky | 6.08 | 6.08 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 6.11 | 6.11 | |||
Kostěnice | 6.14 | 6.15 | 2 | ||
Moravany | 6.18 | 6.45 | 1/1 | ||
Uhersko | 6.49 | 6.51 | 1 | ||
Sedlíšťka | 6.54 | 6.54 | |||
Zámrsk | 6.57 | 6.58 | 1/2 | ||
Dobříkov u Chocně | 7.00 | 7.00 | |||
Sruby | 7.03 | 7.03 | |||
Choceň | 7.06 | 7.07 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 7.12 | 7.12 | |||
Bezpráví | 7.16 | 7.16 | |||
Ústí nad Orlicí | 7.22 | 7.23 | praľské/3 | ||
Ústí nad Orlicí město | 7.25 | 7.26 | |||
Dlouhá Třebová | 7.29 | 7.29 | 2 | ||
Česká Třebová | 7.35 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök