Os 4752 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 15.54 | 2 | |||
Zbýšov | 15.56 | 15.57 | |||
Hostěrádky-Rešov | 15.59 | 16.00 | |||
Újezd u Brna | 16.03 | 16.03 | |||
Sokolnice-Telnice | 16.05 | 16.06 | 3 | ||
Brno-Chrlice | 16.12 | 16.17 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 16.26 | 16.29 | II | ||
Brno-Židenice | 16.32 | 16.33 | |||
Bílovice nad Svitavou | 16.39 | 16.39 | |||
Babice nad Svitavou | 16.44 | 16.44 | |||
Adamov | 16.47 | 16.48 | 3 | ||
Adamov zastávka | 16.50 | 16.50 | |||
Blansko | 16.56 | 17.01 | 1/1 | ||
Blansko město | 17.03 | 17.04 | |||
Dolní Lhota | 17.07 | 17.07 | |||
Rájec-Jestřebí | 17.09 | 17.10 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 17.13 | 17.13 | |||
Skalice nad Svitavou | 17.18 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci