Os 4653 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Blansko | 17.17 | 2 | |||
Adamov zastávka | 17.23 | 17.23 | |||
Adamov | 17.25 | 17.25 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 17.28 | 17.29 | |||
Bílovice nad Svitavou | 17.33 | 17.34 | |||
Brno-Židenice | 17.40 | 17.40 | |||
Brno hlavní nádraží | 17.45 | 17.55 | I | ||
Modřice | 18.02 | 18.03 | 2 | ||
Rajhrad | 18.08 | 18.08 | |||
Hrušovany u Brna | 18.14 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök