Os 4643 | |
Řazení vlaku: Bfhpvee295 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 362 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 19.40 | I | |||
Modřice | 19.47 | 19.48 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 19.51 | 19.52 | |||
Rajhrad | 19.54 | 19.55 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 19.58 | 19.58 | |||
Hrušovany u Brna | 20.01 | 20.02 | 2 | ||
Žabčice | 20.04 | 20.05 | |||
Vranovice | 20.09 | 20.10 | 2 | ||
Pouzdřany | 20.13 | 20.13 | |||
Popice | 20.16 | 20.17 | |||
Šakvice | 20.19 | 20.20 | 2 | ||
Zaječí | 20.25 | 20.26 | 1/2 | ||
Rakvice | 20.29 | 20.29 | |||
Podivín | 20.32 | 20.33 | 1/4 | ||
Ladná | 20.36 | 20.37 | |||
Břeclav | 20.44 | 1B |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia