Os 4630 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 + Ds952 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 17.42 | 1B | |||
Ladná | 17.48 | 17.49 | |||
Podivín | 17.52 | 17.53 | 2 | ||
Rakvice | 17.56 | 17.56 | |||
Zaječí | 17.59 | 18.00 | 2 | ||
Šakvice | 18.05 | 18.06 | 2 | ||
Popice | 18.09 | 18.09 | |||
Pouzdřany | 18.12 | 18.13 | |||
Vranovice | 18.16 | 18.17 | 1/2 | ||
Žabčice | 18.21 | 18.21 | |||
Hrušovany u Brna | 18.24 | 18.28 | 1/3 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 18.30 | 18.31 | |||
Rajhrad | 18.34 | 18.35 | |||
Popovice u Rajhradu | 18.37 | 18.38 | |||
Modřice | 18.41 | 18.42 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 18.49 | 18.52 | II | ||
Brno-Židenice | 18.55 | 18.57 | |||
Brno-Lesná | 19.02 | 19.03 | |||
Brno-Královo Pole | 19.06 | 19.06 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 19.09 | 19.09 | |||
Česká | 19.13 | 19.14 | |||
Kuřim | 19.17 | 19.17 | 3/2 | ||
Čebín | 19.22 | 19.23 | |||
Hradčany | 19.25 | 19.26 | |||
Tišnov | 19.29 | 2/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia