Os 4340 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bojkovice město | 13.42 | ||||
Bojkovice | 13.44 | 13.45 | 2/3 | ||
Záhorovice | 13.48 | ||||
Nezdenice | 13.51 | 3 | |||
Šumice | 13.55 | ||||
Újezdec u Luhačovic | 13.58 | 13.59 | 4 | ||
Uherský Brod | 14.03 | 14.08 | 3 | ||
Havřice | 14.11 | ||||
Hradčovice | 14.16 | 2 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 14.21 | ||||
Vésky | 14.23 | ||||
Kunovice | 14.26 | 14.27 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 14.31 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök