Os 4316 | |
Řazení vlaku: 842 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 18.02 | 2/3 | |||
Popov | 18.06 | 18.07 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 18.12 | 18.12 | 3 | ||
Divnice | 18.14 | 18.15 | |||
Slavičín | 18.18 | 18.19 | 3 | ||
Hostětín | 18.24 | 18.24 | |||
Pitín zastávka | 18.31 | 18.31 | |||
Bojkovice město | 18.35 | ||||
Bojkovice | 18.37 | 18.45 | 2/3 | ||
Záhorovice | 18.48 | ||||
Nezdenice | 18.51 | 3 | |||
Šumice | 18.55 | ||||
Újezdec u Luhačovic | 18.58 | 18.59 | 4 | ||
Uherský Brod | 19.03 | 19.04 | 3 | ||
Havřice | 19.07 | ||||
Hradčovice | 19.12 | 2 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 19.16 | ||||
Vésky | 19.18 | ||||
Kunovice | 19.21 | 19.23 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 19.26 | 19.27 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 19.33 | 1vlevo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci