Os 4309 | |
Řazení vlaku: 842 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 10.05 | 1vlevo/1 | |||
Uherské Hradiště | 10.11 | 10.23 | 2 | ||
Kunovice | 10.26 | 10.28 | 5 | ||
Vésky | 10.31 | ||||
Popovice u Uherského Hradiště | 10.35 | ||||
Hradčovice | 10.41 | 2 | |||
Havřice | 10.46 | ||||
Uherský Brod | 10.49 | 10.53 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 10.57 | 11.00 | 3 | ||
Šumice | 11.04 | ||||
Nezdenice | 11.08 | 3 | |||
Záhorovice | 11.11 | ||||
Bojkovice | 11.15 | 11.18 | 2/2 | ||
Bojkovice město | 11.20 | ||||
Pitín zastávka | 11.23 | 11.24 | |||
Hostětín | 11.30 | 11.31 | |||
Slavičín | 11.36 | 11.37 | 3 | ||
Divnice | 11.40 | 11.41 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 11.43 | 11.43 | 3 | ||
Popov | 11.48 | 11.49 | |||
Bylnice | 11.54 | 2/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia