Os 4216 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 11.44 | 1 | |||
Horní Moštěnice | 11.49 | 11.49 | |||
Říkovice | 11.53 | 1/2 | |||
Břest | 11.56 | 11.56 | |||
Hulín | 12.00 | 12.04 | 3/4 | ||
Záhlinice | 12.07 | ||||
Tlumačov | 12.11 | 1 | |||
Otrokovice | 12.15 | 12.16 | 2/4 | ||
Napajedla | 12.20 | 2/3 | |||
Spytihněv | 12.23 | ||||
Huštěnovice | 12.27 | 2 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 12.31 | 12.32 | 1/3 | ||
Kostelany nad Moravou | 12.35 | ||||
Nedakonice | 12.38 | 2 | |||
Moravský Písek zastávka | 12.42 | 12.42 | |||
Moravský Písek | 12.44 | 12.45 | 1/3 | ||
Bzenec přívoz | 12.49 | 12.50 | 1 | ||
Rohatec | 12.56 | 12.57 | 2 | ||
Rohatec zastávka | 12.59 | 12.59 | |||
Hodonín | 13.03 | 13.05 | 2 | ||
Lužice | 13.09 | 13.09 | 1/4 | ||
Moravská Nová Ves | 13.12 | 13.13 | 1/2 | ||
Hrušky zastávka | 13.16 | 13.16 | |||
Břeclav | 13.24 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia