Os 4041 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 6.40 | 1 | |||
Němčice nad Hanou | 6.44 | 6.45 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 6.47 | 6.48 | |||
Kojetín | 6.52 | 6.55 | 2 | ||
Chropyně | 7.00 | 7.00 | 4 | ||
Věžky | 7.05 | 7.08 | 1 | ||
Přerov | 7.14 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy