Os 4039/8 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 10.30 | ||||
Grygov | 10.35 | 2 | |||
Brodek u Přerova | 10.40 | 10.40 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 10.43 | 10.44 | |||
Přerov | 10.50 | 11.00 | 4 | ||
Věžky | 11.06 | 11.06 | 1 | ||
Chropyně | 11.11 | 11.15 | 4 | ||
Kojetín | 11.19 | 11.20 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 11.23 | 11.24 | |||
Němčice nad Hanou | 11.27 | 11.28 | 2 | ||
Nezamyslice | 11.33 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia