..: Trasa vlaku Os 4012 - JŘ 2013 :..
Os 4012
Řazení vlaku: 242_n2 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 + Bfhpvee295  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Křenovice horní nádraží   9.54 2
  Zbýšov  9.56 9.57 
  Hostěrádky-Rešov  9.59 10.00 
  Újezd u Brna  10.03 10.03 
  Sokolnice-Telnice  10.05 10.06 3
  Brno-Chrlice  10.12 10.17 1
  Brno hlavní nádraží  10.26 10.29 II
  Brno-Židenice  10.32 10.33 
  Bílovice nad Svitavou  10.39 10.39 
  Babice nad Svitavou  10.44 10.44 
  Adamov  10.47 10.48 3
  Adamov zastávka  10.50 10.50 
  Blansko  10.56 11.01 1/1
  Blansko město  11.03 11.04 
  Dolní Lhota  11.07 11.07 
  Rájec-Jestřebí  11.10  1

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster