Os 4011 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + Bfhpvee295 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rájec-Jestřebí | 11.46 | 1 | |||
Dolní Lhota | 11.49 | 11.49 | |||
Blansko město | 11.52 | 11.53 | |||
Blansko | 11.55 | 12.01 | 2 | ||
Adamov zastávka | 12.07 | 12.07 | |||
Adamov | 12.09 | 12.09 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 12.13 | 12.13 | |||
Bílovice nad Svitavou | 12.18 | 12.18 | |||
Brno-Židenice | 12.24 | 12.24 | |||
Brno hlavní nádraží | 12.29 | II |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster