Os 3910 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rožnov pod Radhoštěm | 12.51 | 3 | |||
Zubří | 12.55 | 12.55 | |||
Střítež nad Bečvou | 12.58 | 13.00 | 2 | ||
Zašová | 13.02 | 13.02 | |||
Hrachovec | 13.06 | 13.06 | |||
Krhová | 13.08 | 13.08 | |||
Valašské Meziříčí | 13.12 | 13.25 | 3 | ||
Branky na Moravě | 13.31 | 13.31 | 2 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 13.35 | 13.35 | |||
Kunovice-Loučka | 13.39 | 13.40 | 3 | ||
Podhradní Lhota | 13.42 | 13.42 | |||
Osíčko | 13.47 | 13.47 | 2 | ||
Loukov | 13.51 | 13.51 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 13.55 | 13.56 | 3 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | 14.00 | 14.00 | |||
Jankovice | 14.03 | 14.03 | |||
Dobrotice | 14.05 | 14.05 | |||
Holešov | 14.10 | 14.11 | 3 | ||
Třebětice | 14.15 | ||||
Hulín | 14.20 | 14.29 | 2/2 | ||
Kroměříž | 14.37 | 14.39 | 2 | ||
Postoupky | 14.43 | ||||
Bezměrov | 14.46 | 14.46 | |||
Kojetín | 14.51 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök