..: Trasa vlaku Os 3910 - JŘ 2013 :..
Os 3910
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Rožnov pod Radhoštěm   12.51 3
  Zubří  12.55 12.55 
  Střítež nad Bečvou  12.58 13.00 2
  Zašová  13.02 13.02 
  Hrachovec  13.06 13.06 
  Krhová  13.08 13.08 
  Valašské Meziříčí  13.12 13.25 3
  Branky na Moravě  13.31 13.31 2
  Police u Valašského Meziříčí  13.35 13.35 
  Kunovice-Loučka  13.39 13.40 3
  Podhradní Lhota  13.42 13.42 
  Osíčko  13.47 13.47 2
  Loukov  13.51 13.51 
  Bystřice pod Hostýnem  13.55 13.56 3
  Hlinsko pod Hostýnem  14.00 14.00 
  Jankovice  14.03 14.03 
  Dobrotice  14.05 14.05 
  Holešov  14.10 14.11 3
  Třebětice   14.15 
  Hulín  14.20 14.29 2/2
  Kroměříž  14.37 14.39 2
  Postoupky   14.43 
  Bezměrov  14.46 14.46 
  Kojetín  14.51  1/1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster