Os 3902 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 6.08 | 2 | |||
Branky na Moravě | 6.14 | 6.15 | 2 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 6.19 | 6.19 | |||
Kunovice-Loučka | 6.25 | 6.25 | 3 | ||
Podhradní Lhota | 6.28 | 6.28 | |||
Osíčko | 6.33 | 6.40 | 2 | ||
Loukov | 6.43 | 6.43 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 6.48 | 6.59 | 3 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | 7.03 | 7.03 | |||
Jankovice | 7.05 | 7.05 | |||
Dobrotice | 7.08 | 7.08 | |||
Holešov | 7.12 | 7.14 | 3 | ||
Třebětice | 7.19 | 1 | |||
Hulín | 7.24 | 7.29 | 2/2 | ||
Kroměříž | 7.37 | 7.39 | 2 | ||
Postoupky | 7.43 | ||||
Bezměrov | 7.46 | 7.46 | |||
Kojetín | 7.51 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster