Os 3657 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 7.08 | 3/5 | |||
Bludov | 7.14 | 7.22 | 2/3 | ||
Bludov lázně | 7.27 | 7.27 | |||
Bohutín | 7.31 | 7.31 | |||
Bartoňov | 7.34 | 7.35 | |||
Ruda nad Moravou | 7.38 | 7.38 | 2 | ||
Komňátka | 7.42 | 7.43 | |||
Bohdíkov | 7.45 | 7.46 | 4 | ||
Raškov | 7.48 | 7.48 | |||
Hanušovice Holba | 7.51 | 7.51 | |||
Hanušovice | 7.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci