Os 3426 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 15.43 | 4 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 15.48 | 15.48 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 15.54 | 15.54 | 1 | ||
Horní Suchá | 15.57 | 15.57 | |||
Havířov-Suchá | 16.00 | 16.00 | |||
Havířov | 16.04 | 16.05 | 1 | ||
Šenov | 16.08 | 16.08 | |||
Ostrava-Bartovice | 16.11 | 16.12 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 16.17 | 16.19 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 16.23 | 16.24 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 16.30 | 16.46 | 3 | ||
Ostrava-Třebovice | 16.49 | 16.49 | 1 | ||
Děhylov | 16.53 | 16.54 | 1 | ||
Jilešovice | 16.57 | 16.58 | |||
Háj ve Slezsku | 17.01 | 17.02 | 3 | ||
Lhota u Opavy | 17.05 | 17.05 | |||
Mokré Lazce | 17.06 | 17.06 | |||
Štítina | 17.08 | 17.09 | 2 | ||
Opava-Komárov | 17.13 | 17.16 | 1/2 | ||
Opava východ | 17.21 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci