Os 3421 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 14.30 | 1 | |||
Opava-Komárov | 14.34 | 14.34 | 1/3 | ||
Štítina | 14.38 | 14.39 | 2 | ||
Mokré Lazce | 14.41 | 14.41 | |||
Lhota u Opavy | 14.43 | 14.43 | |||
Háj ve Slezsku | 14.46 | 14.47 | 3 | ||
Jilešovice | 14.50 | 14.50 | |||
Děhylov | 14.53 | 14.54 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 14.58 | 14.59 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 15.02 | 15.15 | 3 | ||
Ostrava-Vítkovice | 15.22 | 15.23 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 15.27 | 15.31 | 2 | ||
Ostrava-Bartovice | 15.36 | 15.36 | 1 | ||
Šenov | 15.39 | 15.39 | |||
Havířov | 15.43 | 15.44 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 15.47 | 15.47 | |||
Horní Suchá | 15.50 | 15.50 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 15.52 | 15.53 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 15.58 | 15.59 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 16.04 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci