Os 3159 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Frýdlant nad Ostravicí | 13.40 | ||||
Pržno | 13.44 | 13.44 | |||
Baška | 13.48 | 13.49 | 3 | ||
Frýdek-Místek | 13.53 | 13.57 | 2 | ||
Lískovec u Frýdku | 14.01 | 14.02 | 4 | ||
Paskov | 14.07 | 14.09 | 1/1 | ||
Vratimov | 14.13 | 14.14 | 4 | ||
Ostrava-Kunčice | 14.17 | 14.21 | 3 | ||
Ostrava-Kunčičky | 14.24 | 14.24 | |||
Ostrava střed | 14.28 | 14.28 | 2/3 | ||
Ostrava-Stodolní | 14.30 | 14.30 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 14.33 | frýdlantské II/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster