Os 2944 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 16.02 | 1/1 | |||
Bocanovice (Boconowice) | 16.06 | ||||
Návsí (Nawsie) | 16.09 | 16.10 | 1/1 | ||
Hrádek (Gródek) | 16.13 | ||||
Bystřice (Bystrzyca) | 16.16 | 16.17 | 1/1 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 16.20 | ||||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 16.23 | ||||
Třinec (Trzyniec) | 16.25 | 16.26 | 2 | ||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 16.28 | 16.29 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 16.31 | 16.31 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 16.36 | 16.38 | 2 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 16.42 | 16.43 | |||
Louky nad Olší | 16.45 | 16.46 | 3 | ||
Karviná-Darkov | 16.53 | 16.54 | |||
Karviná hlavní nádraží | 16.57 | 16.58 | 2 | ||
Dětmarovice | 17.03 | 17.04 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 17.07 | 17.08 | |||
Bohumín | 17.12 | 17.14 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 17.20 | 17.22 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | 17.25 | 17.25 | |||
Ostrava-Svinov | 17.30 | 17.43 | 3 | ||
Polanka nad Odrou | 17.47 | 17.47 | |||
Jistebník | 17.50 | 17.51 | 1 | ||
Studénka | 17.56 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster