Os 2844 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 21.55 | 3 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 22.00 | 22.00 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 22.06 | 22.06 | 1 | ||
Horní Suchá | 22.09 | 22.09 | |||
Havířov-Suchá | 22.12 | 22.12 | |||
Havířov | 22.16 | 22.17 | 2 | ||
Šenov | 22.20 | 22.20 | |||
Ostrava-Bartovice | 22.23 | 22.24 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 22.29 | 22.31 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 22.35 | 22.36 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 22.42 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy