Os 28416 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 19.09 | bechyňské/1 | |||
Horky u Tábora | 19.18 | 19.18 | |||
Slapy | 19.21 | 19.22 | 2 | ||
Libějice | 19.23 | 19.23 | |||
Malšice | 19.28 | 19.30 | 2 | ||
Čenkov u Malšic | 19.32 | 19.32 | |||
Třebelice | 19.35 | 19.35 | |||
Všechlapy | 19.36 | 19.36 | |||
Bechyňská Smoleč | 19.39 | 19.39 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 19.43 | 19.44 | 2 | ||
Bežerovice | 19.49 | 19.49 | |||
Bechyně zastávka | 19.53 | 19.53 | |||
Bechyně | 19.57 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia