Os 2836 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 13.18 | 2 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 13.22 | 13.22 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 13.28 | 13.28 | 1 | ||
Horní Suchá | 13.31 | 13.31 | |||
Havířov-Suchá | 13.34 | 13.34 | |||
Havířov | 13.38 | 13.39 | 2 | ||
Šenov | 13.42 | 13.42 | |||
Ostrava-Bartovice | 13.45 | 13.46 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 13.51 | 13.53 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 13.57 | 13.58 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 14.04 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök