Vlak Os 28206 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Slavonice | 13.31 | 1/2 | |||
Mutišov | 13.43 | 13.44 | |||
Dolní Bolíkov | 13.51 | 13.52 | |||
Peč | 13.58 | 13.59 | |||
Urbaneč | 14.07 | 14.08 | |||
Dačice město | 14.19 | 14.20 | |||
Dačice | 14.23 | 14.30 | 1/2 | ||
Malý Pěčín | 14.35 | 14.36 | |||
Velký Pěčín | 14.39 | 14.40 | |||
Slaviboř | 14.44 | 14.45 | |||
Radkov | 14.51 | 14.52 | |||
Telč-Staré Město | 15.00 | 15.01 | |||
Telč | 15.04 | 2 |
jede 3.VIII.;
; historický vlak, globální cena
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök