Os 27906 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nepomuk | 8.36 | 5 | |||
Třebčice | 8.39 | 8.39 | |||
Želvice | 8.42 | 8.42 | |||
Kotouň | 8.46 | 8.47 | 2 | ||
Životice | 8.51 | 8.51 | |||
Kasejovice zastávka | 8.53 | 8.53 | |||
Kasejovice | 8.57 | 9.00 | 2 | ||
Hradiště u Blatné | 9.03 | 9.03 | |||
Lnáře | 9.06 | 9.07 | 2 | ||
Tchořovice | 9.09 | 9.09 | |||
Blatná | 9.16 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök