Os 2520 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 9.02 | 2 | |||
Mrač | 9.08 | 9.08 | |||
Čerčany | 9.11 | 9.12 | 1 | ||
Pyšely | 9.14 | 9.14 | |||
Čtyřkoly | 9.16 | 9.17 | |||
Senohraby | 9.20 | 9.21 | 1 | ||
Mirošovice u Prahy | 9.23 | 9.23 | |||
Mnichovice | 9.26 | 9.27 | |||
Strančice | 9.30 | 9.31 | 2/3 | ||
Světice | 9.34 | 9.34 | |||
Říčany | 9.37 | 9.38 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 9.41 | 9.42 | |||
Praha-Uhříněves | 9.45 | 9.45 | 1/1 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 9.48 | 9.48 | |||
Praha-Hostivař | 9.51 | 9.51 | 4 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 9.55 | 9.55 | |||
Praha-Vršovice | 10.00 | 10.01 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 10.05 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök