Os 2514 | |
Řazení vlaku: 471 + 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 7.32 | 3 | |||
Mrač | 7.38 | 7.38 | |||
Čerčany | 7.41 | 7.42 | 1 | ||
Pyšely | 7.44 | 7.44 | |||
Čtyřkoly | 7.46 | 7.47 | |||
Senohraby | 7.50 | 7.51 | 1 | ||
Mirošovice u Prahy | 7.53 | 7.53 | |||
Mnichovice | 7.56 | 7.57 | |||
Strančice | 8.00 | 8.01 | 2/3 | ||
Světice | 8.04 | 8.04 | |||
Říčany | 8.07 | 8.08 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 8.11 | 8.12 | |||
Praha-Uhříněves | 8.15 | 8.15 | 1/1 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 8.18 | 8.18 | |||
Praha-Hostivař | 8.21 | 8.21 | 4 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 8.25 | 8.25 | |||
Praha-Vršovice | 8.30 | 8.31 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.35 | 8.40 | 5 | ||
Praha-Vysočany | 8.46 | 8.47 | 1 | ||
Praha-Horní Počernice | 8.55 | 2/5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci