..: Trasa vlaku Os 20207 - JŘ 2013 :..
Os 20207
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Solnice   22.20 2
  Solnice zastávka  22.21 22.21 
  Rychnov nad Kněžnou zastávka  22.28 22.28 
  Rychnov nad Kněžnou  22.30 22.31 2
  Slemeno  22.36 22.36 
  Synkov  22.39 22.39 
  Častolovice zastávka  22.42 22.42 
  Častolovice  22.45 22.46 2
  Čestice  22.48 22.48 
  Lípa nad Orlicí  22.52 22.52 
  Týniště nad Orlicí  22.56 23.00 4
  Třebechovice pod Orebem  23.07 23.08 3
  Hradec Králové-Slezské Předměstí  23.16 23.16 2
  Hradec Králové hlavní nádraží  23.22  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster