Os 19967 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nučice | 18.30 | 3 | |||
Rudná u Prahy | 18.34 | 18.35 | 4 | ||
Zbuzany | 18.39 | 18.39 | |||
Praha-Řeporyje | 18.42 | 18.45 | 2 | ||
Praha-Holyně | 18.48 | 18.48 | |||
Praha-Hlubočepy | 18.52 | 18.52 | |||
Praha-Smíchov | 18.58 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci