Sp 1988 „Antonín Slavíček“ | |
Řazení vlaku: 814 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 14.08 | 5 | |||
Břevnice | 14.14 | 14.14 | |||
Rozsochatec | 14.19 | 14.20 | 2 | ||
Chotěboř | 14.27 | 14.32 | 2 | ||
Bílek | 14.37 | 14.37 | |||
Sobíňov | 14.40 | 14.40 | |||
Ždírec nad Doubravou | 14.44 | 14.45 | 3 | ||
Stružinec | 14.50 | 14.50 | |||
Vítanov | 14.56 | 14.56 | |||
Hlinsko v Čechách | 15.00 | 15.02 | 3 | ||
Žďárec u Skutče | 15.17 | 15.18 | 4 | ||
Chrast u Chrudimi | 15.30 | 15.31 | 4 | ||
Slatiňany | 15.38 | 15.39 | 4 | ||
Chrudim | 15.43 | 15.44 | 3 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 15.59 | 16.09 | 4 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 16.12 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök