Os 19427 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Neratovice | 16.33 | 1./1 | |||
Neratovice město | 16.37 | 16.38 | |||
Lobkovice | 16.41 | 16.41 | |||
Jiřice | 16.44 | 16.44 | |||
Kostelec nad Labem | 16.49 | 16.49 | |||
Polerady nad Labem | 16.53 | 16.53 | |||
Brandýs nad Labem | 16.59 | 17.04 | 2 | ||
Brandýs nad Labem-Zápská | 17.05 | 17.05 | |||
Brandýs nad Labem zastávka | 17.08 | 17.08 | |||
Lázně Toušeň | 17.13 | 17.13 | |||
Čelákovice zastávka | 17.17 | 17.17 | |||
Čelákovice | 17.21 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök