Os 19404 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čelákovice | 6.36 | 3 | |||
Čelákovice zastávka | 6.39 | 6.39 | |||
Lázně Toušeň | 6.44 | 6.44 | |||
Brandýs nad Labem zastávka | 6.50 | 6.50 | |||
Brandýs nad Labem-Zápská | 6.52 | 6.52 | |||
Brandýs nad Labem | 6.54 | 7.02 | 3 | ||
Polerady nad Labem | 7.07 | 7.07 | |||
Kostelec nad Labem | 7.11 | 7.11 | |||
Jiřice | 7.16 | 7.16 | |||
Lobkovice | 7.19 | 7.19 | |||
Neratovice město | 7.22 | 7.22 | |||
Neratovice | 7.27 | 1./1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci