Os 19066 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 19.07 | 1 | |||
Stará Huť | 19.10 | 19.10 | |||
Mokrovraty | 19.16 | 19.16 | |||
Malá Hraštice | 19.22 | 19.22 | |||
Nová Ves pod Pleší | 19.27 | 19.27 | |||
Mníšek pod Brdy | 19.33 | 19.33 | 3 | ||
Rymaně | 19.35 | 19.35 | |||
Čisovice | 19.41 | 19.42 | 3 | ||
Bojanovice | 19.45 | 19.45 | |||
Bojov | 19.48 | 19.48 | |||
Měchenice | 19.59 | 20.00 | 2 | ||
Skochovice | 20.02 | 20.02 | |||
Vrané nad Vltavou | 20.06 | 20.07 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 20.10 | 20.10 | |||
Praha-Zbraslav | 20.13 | 20.14 | 3 | ||
Praha-Komořany | 20.17 | 20.17 | |||
Praha-Modřany zastávka | 20.21 | 20.21 | |||
Praha-Braník | 20.24 | 20.24 | 3 | ||
Praha-Krč | 20.28 | 20.28 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 20.35 | 20.36 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.40 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci