..: Trasa vlaku Os 19066 - JŘ 2013 :..
Os 19066
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   19.07 1
  Stará Huť  19.10 19.10 
  Mokrovraty  19.16 19.16 
  Malá Hraštice  19.22 19.22 
  Nová Ves pod Pleší  19.27 19.27 
  Mníšek pod Brdy  19.33 19.33 3
  Rymaně  19.35 19.35 
  Čisovice  19.41 19.42 3
  Bojanovice  19.45 19.45 
  Bojov  19.48 19.48 
  Měchenice  19.59 20.00 2
  Skochovice  20.02 20.02 
  Vrané nad Vltavou  20.06 20.07 2
  Dolní Břežany-Jarov  20.10 20.10 
  Praha-Zbraslav  20.13 20.14 3
  Praha-Komořany  20.17 20.17 
  Praha-Modřany zastávka  20.21 20.21 
  Praha-Braník  20.24 20.24 3
  Praha-Krč  20.28 20.28 2/2
  Praha-Vršovice  20.35 20.36 2
  Praha hlavní nádraží  20.40  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster