Os 19062 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 16.37 | 1 | |||
Stará Huť | 16.40 | 16.40 | |||
Mokrovraty | 16.46 | 16.46 | |||
Malá Hraštice | 16.52 | 16.52 | |||
Nová Ves pod Pleší | 16.57 | 16.57 | |||
Mníšek pod Brdy | 17.03 | 17.03 | 3 | ||
Rymaně | 17.05 | 17.05 | |||
Čisovice | 17.11 | 17.12 | 3 | ||
Bojanovice | 17.15 | 17.15 | |||
Bojov | 17.18 | 17.18 | |||
Klínec | 17.23 | 17.23 | |||
Měchenice | 17.29 | 17.30 | 2 | ||
Skochovice | 17.32 | 17.32 | |||
Vrané nad Vltavou | 17.36 | 17.37 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 17.40 | 17.40 | |||
Praha-Zbraslav | 17.43 | 17.44 | 3 | ||
Praha-Komořany | 17.47 | 17.47 | |||
Praha-Modřany zastávka | 17.51 | 17.51 | |||
Praha-Braník | 17.54 | 17.54 | 3 | ||
Praha-Krč | 17.58 | 17.58 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 18.05 | 18.06 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 18.10 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia