..: Trasa vlaku Os 19062 - JŘ 2013 :..
Os 19062
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   16.37 1
  Stará Huť  16.40 16.40 
  Mokrovraty  16.46 16.46 
  Malá Hraštice  16.52 16.52 
  Nová Ves pod Pleší  16.57 16.57 
  Mníšek pod Brdy  17.03 17.03 3
  Rymaně  17.05 17.05 
  Čisovice  17.11 17.12 3
  Bojanovice  17.15 17.15 
  Bojov  17.18 17.18 
  Klínec  17.23 17.23 
  Měchenice  17.29 17.30 2
  Skochovice  17.32 17.32 
  Vrané nad Vltavou  17.36 17.37 2
  Dolní Břežany-Jarov  17.40 17.40 
  Praha-Zbraslav  17.43 17.44 3
  Praha-Komořany  17.47 17.47 
  Praha-Modřany zastávka  17.51 17.51 
  Praha-Braník  17.54 17.54 3
  Praha-Krč  17.58 17.58 2/2
  Praha-Vršovice  18.05 18.06 2
  Praha hlavní nádraží  18.10  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster